esmaspäev, 13. juuni 2016

Kolm kuud vaikust = kiire elutempo!

Eelmisel korral, kui blogisse postitasin, oli kalendri järgi veel viimast nädalat talv. Nüüd on ca nädal ja  kalendri järgi peaks algama suvi. See vahepealne periood, mida on lausa kvartali jagu, on läinud nagu lennates.
Märtsis kulus suur osa minu tööajast koolituse läbiviimisele ning tööväline aeg vahepeal koolis toimunuga kurssi viimisele. Kuule pani lõõgastava lõpupunkti kerge spaapuhkus Haapsalus. Väikesed "step out-id" on vahel vajalikud, et tühjenevaid akusid laadida. Ja mis oleks parem kui lühipuhkus rahulikus, veel vaikses talveunes olevas kuurortlinnas. Kui otsite Haapsalus hubast söögikohta, kuid ei otsi restorani, siis soovitaksin Müüriääre kohvikut.
Alberta iela
Aprillis sai pisut Riias seigeldud ja üle pika aja ka koolis käidud. Ma ei tea miks, kuid Riia sümpatiseerib mulle kohati palju rohkem kui Tallinn. Seekord tegime väikese tiiru KGB muuseumis ning jalutasime arhitektuurselt väga ilusal Alberta ielal. Biblioteka No 1, Kalku Varti ja Melna Bite... Kalku Varti on aegumatult väga, väga hea restoran. Seda nii teeninduse kui ka toidu kvaliteedi poolest. Sinna sattudes soovitan kindlasti jaanalinnuliha ära proovida. Õhtust mõnusat olemist pikendasime ning erinevaid veine nautisime Easy wine lounge´s (kui võib nii öelda). Mulle ei meenu, et Eestis midagi sellist oleks - aga võiks olla! Minu arvates on see koht lihtsalt väga laheda teostusega! Easy wine´s proovisin elus esimest korda ära ka austrid. Nii nagu paljude teiste mereandidega, ei tekkinud ka austritega mul miskit "wow" tunnet, kuid kindlasti meeldivad need mulle rohkem kui nt paljude poolt kiidetud karbid või kaheksajalad.
Loomulikult ei jätnud me unarusse ka gurmaanseid elamusi: Steiku Haoss,
Koolinädal möödus ruttu, peamiselt kutseeksamiks valmistumise tähe all ning mai alguses toimunud eksam saigi edukalt sooritatud. Nii tore, nii tore, nii tore! :)
Aprilli lõpp ja maikuu nõudsid kodus suuremat tähelepanu ja igasugu korraldamisi/asjaajamisi. Üllatusi jagus nii positiivseid kui negatiivseid. Ja nii see juuni äkki saabuski. Nüüd ootab ees juba kutsekooli lõpetamine, peagi jaanipäev ning algab uus kuu. Sume kesksuvine juuli oma üllatustega ootab!!!
Päikest põue ja naudime suve! ;)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar