teisipäev, 15. märts 2016

Home, sweet home! :)

Frankfurdis lendu oodates
Oleme tagasi kodumaal - Eestis.
Tundub, et aeg möödub kodus küll kiiremini kui Maltal. Alles see oli, kui Frankfurdis lendu Tallinnasse ootasime ja juba oleme peaaegu kaks nädalat kodus olnud. Võiks öelda, et tore on ära käia, aga samas on ka tore tagasi tulla. Eriti veel, kui näed, et keegi on Sinust tõesti puudust tundnud ning pärast väsitavat kojulendu ootavad Sind ees pisikesed positiivsed üllatused. :)

Koju lennates läks meil tohutult hästi, et keegi meie äraantavate pagasite ülekaalu eest lisaraha ei kasseerinud ning ka käsipagaseid üle ei kaalunud. Seda nänni, mis sealt kaasa sai toodud oli ikka päris parajalt. Ja ma mõtlen, et Saksamaale peaks teinekord pikemaks ajaks minema, kui vaid vahepeatuseks Frankfurdi lennujaama. :D
Kuidas siis olid esimesed emotsioonid olles tagasi kodumaal? Segased. Kliima: külm ja lumi, samas tuulevaikne. Kodu: soe küttega tuba, kus võid paljajalu ringi patseerida; õide puhkev orhidee; oma lai voodi ja tekikotiga pehme tekk; vannirituaalid jms. Ühiskond: tusased ja mornid kaasmaalased, kelle parim toit on teine eestlane... Igatsen naeratusi ja rõõmsaid silmi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar